5 ایده ساده برای پوشش پلکان چوبی ، تصاویر

آنهایی که خانه هایشان دوطبقه یا دوبلکس است، احتمالا پلکان چوبی بین طبقات دارند. برای پوشاندن این پله ها و به نوعی می توان گفت برا ی تزئین آنها از انواع پوشش ها استفاده می کنند. اما ما در این مطلب 5 ایده ساده اما زیبا برای این هدف معرفی کرده ایم که شاید به کارتان بیاید.

الیاف گونی‌مانند طبیعی

این الیاف طبیعی هرگز کهنه و قدیمی نمی شوند و با همه نوع دکوراسیون نیز جور در می آید. برای زیبایی بیشتر این پله ها می توان آنها را با کاغذدیواری هایی که رنگ گرم دارند یا مبلمانی با رنگ گرم جفت کرد.

پوشش پلکان چوبی،پلکان چوبی،الیاف گونی‌،مدل پله کان،دکوراسیونطرح نمایشی

برای پلکان چوبی که با رنگ سیاه و سفید نقاشی شده است می توانید از طرح هندسی و رنگ مشابه برای پوشش پلکان استفاده کنید. به طور مثال، همچون عکسی که می بینید، پله ها سیاه و نرده های آن سفید هستند، پوششی که برای آنها در نظر گرفته شده از قالیچه های باریک مشکی و سفید است که طرح ساده راه‌راه‌ دارد و به پله ها نمای زیبایی بخشیده است.

پوشش پلکان چوبی،پلکان چوبی،الیاف گونی‌،مدل پله کان،دکوراسیونطرح ساحلی

برای پله های چوبی داخل خانه می توانید از قالی هایی با رنگ ماسه ای و طرح هندسی تکرار شونده استفاده کنید. هنگام استفاده از این طرح ها باید توجه داشته باشید همه طول پلکان را پوشش دهد و همچون نمونه های بالا، کناره های پله را خالی نگذارید.

پوشش پلکان چوبی،پلکان چوبی،الیاف گونی‌،مدل پله کان،دکوراسیونبرای جلوگیری از لیز خوردن در پله های خانه، از قالی هایی استفاده کنید که طرح جاجیم و بافت درشت دارند. نمونه هایی که به صورت راه‌راه‌های رنگی هستند برای این منظور مناسب هستند. اگر قالی که انتخاب می کنید، رنگ های آبی، سبز، کرم و نارنجی کمرنگ داشته باشد، بهتر است.

پوشش پلکان چوبی،پلکان چوبی،الیاف گونی‌،مدل پله کان،دکوراسیونالبته می توانید این پله های زیبا را به حال خود رها کنید و هیچ پوششی برای آنها استفاده نکنید. در عوض، آنها را با ترکیب دو رنگ چوبی و سفید نقاشی کنید تا نما و جلوه بیشتری داشته باشند.

پوشش پلکان چوبی،پلکان چوبی،الیاف گونی‌،مدل پله کان،دکوراسیونبرترینها
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه