مدل وان و سونا های متفاوت و خاص ، عکس

چه چیزی بهتر از یک حمام آب گرم می تواند حال آدم را جا بیاورد؟ تصور کنید در یک وان بزرگ و درست و حسابی لم داده اید، موسیقی دلخواهتان هم در حال پخش است و می توانید در سکوت و آرامش و حتی نور شمع یک حمام آبگرم عالی را تجربه کنید. با یک تیر دونشان می زنید: هم استراحت کرده اید و هم حمام. به همین بهانه، در این مطلب برای شما جالب ترین و خاص ترین سونا و وان های جالب در سراسر دنیا را انتخاب و معرفی کرده ایم.

1.    رویای شناور

چه کسی گفته سونا حتما باید روی زمین باشد؟ در خلیج کوچکی در نروژ می توانید با قایق پاروئی به سمت سونای شناور روی آب بروید. این سونا هنگامی که برق هایش روشن است، همچون یک فانوس دریایی عمل می کند.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


2.    یخ‌زدایی

هر چه هم که هوا بیرون سرد باشد و برف باشد و سرما، وقتی یک جکوزی راحت و چوبیِ درست و حسابی داشته باشید، اصلا سرما را حس نخواهید کرد. وان چوبی Dutchtub با طراحی گرد و دایره ای یکی از بهترین وان ها برای فصل سرما است.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


3.    استخر قایقی

در رودخانه ای در سنت لارنس در مونتریال قدیم، قایقی روی آب شناور است که رفتن به داخل آن بسیار جالب به نظر می رسد. این قایق در واقع یک اسپا شناور روی آب است و Bota Bota نام دارد. مسافران این قایق می توانند از سونای بخار و خشک و جکوزی با منظره و چشم انداز رودخانه لذت ببرند.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


4.    جعبه استراحت

تا به حال به این فکر کرده اید در یک جعبه بزرگ چوبی از سونا و آب گرم لذت ببرید! «جعبه سونا» نام باکسی است که می توانید توسط کامیون آن را حمل کنید و به هر جا می خواهید ببرید و از حمام کردن داخل آن لذت ببرید. این جعبه با بلندگوهای استریو آی‌پاد، سیستم مرکزی گیتار الکترونیک، لامپ سفری و ... همراه است.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


5.    کشتی بخار

آیا برای یک دریانوردی هیجان انگیز آمادگی دارید؟ مسافران نخستین هتل شناور سوئدی می توانند در سونای Salt & Sill از لذت یک سونا و حمام آب گرم درست و حسابی بهره مند شوند. این سونا چشم انداز وسیعی به Bohuslan Archipelago نیز دارد که بر جذابیت بیشتر آن افزوده است.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


6.    حمام سیار

این کابین حمام فنلاندی توسط کمپانی Denizen Works ساخته شده است و می توانید آنرا هر کجا که دوست دارید، نصب کنید.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


7.    وان فلزی

برای استفاده از این وان های زیبا و جالب، باید باغ یا فضایی داشته باشید که دید نداشته باشد و بتوانید در آسایش خیال، در هوای باز از گرمای حمام آب گرم استفاده کنید و لذت هم ببرید. مثلا پس از یک پیاده روی یا دوچرخه سواری طولانی در این وان دراز بکشید و با تماشای آسمان و دار و درخت، استراحت کنید. 

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناور


8.    کاسه بزرگ

یک وان حمام آب گرمِ سبک که همانند کاسه بزرگ می ماند را می توانید هرکجا می خواهید با خود ببرید و برای استفاده از آن فقط لازم است درون آن آب بریزید.

مدل وان،مدل سونا،سونا،رویای شناوربرترینها
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه