فال روزانه شنبه ( 21 شهریور _ 12 سپتامبر)

فال روزانه 21 شهریور متولدین فروردین ماه

امروز به سختی می توانید جلوی اشتیاق تان را بگیرید، زیرا مدام در حال فکر کردن به این هستید که چه طور از راه جدیدی پول درآورید یا این که چه کار بکنید تا کارهای تان بهتر انجام شود. شاید در ابتدای روز نتوانید اشتیاق تان را کنترل بکنید، اما کمی که گذشت مسیر تعادل را پیدا خواهید کرد. خوشبختانه امروز می توانید ایده های ناکارآمد را به راحتی از ذهن تان بیرون بکنید و به این ترتیب وقت ارزشمندتان را روی کارهای بیهوده نگذارید. به جای این که در میان رویاهای غیرواقعی درباره ی آینده گم شوید، بهتر است توجه تان را روی زمان حال قرار دهید و خیلی هم نگران این نباشید که بعد چه پیش می آید.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین اردیبهشت ماه

اکنون ماه به نشانه ی شما بازگشته و کمک تان خواهد کرد تا آرامشی را که به دنبال آن هستید پیدا بکنید. اما احتمال دارد همزمان به راهکارهایی فکر بکنید تا کمی هیجان به زندگی تان اضافه شود و از شر کسالت های زندگی خلاص شوید. به شما توصیه می شود که با احتیاط قدم بردارید. اگر به دنبال شور و هیجان بروید، آن وقت احتمال دارد دلتنگ زمانی شوید که آرامش بر زندگی شما حکم فرما بود. به جای این که ثبات زندگی تان را به هم بزنید، فقط کافی می باشد که رویکردتان را تغییر دهید. برای این که روز خوبی داشته باشید نیازی نیست که همه چیز را از این رو به آن رو بکنید.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین خرداد ماه

امروز تمایل دارید قبل از این که کارهای تان تمام شوند به طریقی از زیر کار شانه خالی بکنید و به دنبال تفریحات تان بروید. اما حواس تان باشد، نمی شود همه چیز را نیمه تمام رها بکنید و آن وقت چیز بدی پیش نیاید. متأسفانه محدودیت هایی که دارید احتمال دارد شما را خشمگین کند و بعداً نتوانید آن طور که باید از فراغت تان لذت ببرید. دیگر نباید انرژی خود را بیشتر از این تلف بکنید، هر چه سریع تر به وظایف تان جامه ی عمل بپوشانید. هر وقت به همه ی تعهدات تان عمل کردید می توانید با خیال راحت و ذهن آرام به کارهایی که دل تان می خواهد برسید.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین تیر ماه

امروز متوجه می شوید که چه دوستان فوق العاده ای دارید، زیرا اگر لازم باشد به دفاع از شما سخن خواهند گفت و به کمک تان می آیند. البته دوستان فکر می کنند که این رفتار محبت آمیز آن ها چیزی دور از ذهن نیست، اما این فروتنی آن هاست که رفتارشان را خاص تر می کند. نیازی نیست با صدای بلند از آن ها تشکر بکنید، همین که بدانند حضورشان را در زندگی ارزشمند می دانید کافی است.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین مرداد ماه

می دانید که باید طبق دستورالعمل پیش بروید و همان چیزی را انجام دهید که به شما گفته شده است، اما انگار قلب تان با شما همراهی نمی کند. از این که طبق برنامه ی دیگران پیش بروید خوشحال نیستید، حتی تمایلی ندارید به دنبال گنجی بروید که در نهایت مال شما نخواهد بود. شاید بهتر باشد امروز روی اهداف خودتان تمرکز بکنید و نه دیگران. اگر بتوانید منابع تان را درست مدیریت بکنید می توانید پاداش زحمت تان را بگیرید.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین شهریور ماه

فکرهای فوق العاده ای برای آینده ی خود دارید، اما به هیچ کدام از این رویاها وابسته به نظر نمی رسید. شاید نتیجه ی دل انگیزی را برای اقدامات کنونی تان متصور شوید، اما می دانید که برای تحقق آرزوهای این چنین باید از جان و دل مایه بگذارید. اما حواس تان باشد که باید همواره مرز بین خیال و واقعیت را تشخیص دهید. اگر باور داشته باشید که می توانید غیر ممکن ها را ممکن بکنید، آن وقت می توانید موانع و محدودیت ها را کنار بزنید. اما با همه ی این توضیحات باید بدانید که رسیدن به هدف تان نیازمند یک برنامه ی عالی و پشتکار فراوان می باشد.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین مهر ماه

امروز برای تان سخت می باشد که صبور باشید، زیرا هدف مشخصی در ذهن دارید و دلیلی نمی بینید که برای عملی کردن آن بیشتر از این ها صبر بکنید. شاید این حس عجله ای که اکنون به شما دست داده به خاطر احساساتی می باشد که شخص دیگری به شما منتقل می کند. اما یک چیزی هست که شاند مانع تغییر شود و آن هم راحتی اکنون شماست. بیش از حد احساسات تان را تحلیل نکنید. فقط کافی است به ندای درون تان گوش دهید، اگر قلب تان به شما گفت که باید باز هم صبر بکنید، پس مطمئن باشید که کار درست همین می باشد.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین آبان ماه

امروز شاید کسی به سراغ تان بیاید و شما را به موقعیتی پرخطر دعوت کند که ضرورتی هم ندارد، اما ندای درون تان شما را از رسیدن به لبه ی پرتگاه باز خواهد داشت. اگر چه دل تان می خواهد منفی نگری های تان را بروز دهید، اما بدانید که این کار شما احتمال دارد پیشرفت هایی را که به تازگی حاصل کردید به خطر بیندازد. احتمال دارد از جایی که انتظارش را ندارید کمکی به شما برسد و بتوانید حتی تا آن دوردست ها هم بروید. اکنون آزاد هستید هر طور که فکر می کنید مناسب می باشد تصمیم بگیرید، اما اگر بتوانید به طریقی از نگرانی های تان کم بکنید از شدت ترس های تان هم کاسته خواهد شد.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین آذر ماه

شاید بهتر باشد که انتظارات تان را از دیگران پایین بیاورید، آن وقت اگر همکاران تان کوتاهی کردند ناراحت نخواهید شد. اما نادیده گرفتن اشتباهات دیگران رویکرد مناسبی نیست و در طولانی مدت جواب نمی دهد. برای این که به اهداف تان برسید باید گروهی کار بکنید، پس اجازه ندهید کسی به آسانی از زیر کار شانه خالی کند. مدام وظایف و تعهدات آن ها را به یادشان بیندازید تا مبادا سهل انگاری کنند. شاید اگر آن ها پشتکار شما را ببینند بهتر همکاری کنند.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین دی ماه

ذهن تان آشفته می باشد و نمی توانید روی انجام وظایف تان تمرکز بکنید، هر کاری که می خواهید انجام دهید فکرتان روی کارهای دیگر می رود. فعالیت های فوق برنامه ریزی شده ی شما به نظر می رسد که لذت چندانی برای تان ندارند، به همین خاطر نمی توانید افکارتان را کنترل بکنید. به جای این که چند کار همزمان انجام دهید، بهتر می باشد وظایف تان را یک به یک دنبال بکنید. باید انتخاب های تان را محدود بکنید تا فرصت های بهتری در آینده نصیب شما شود.

 

 فال روزانه 21 شهریور متولدین بهمن ماه

دوست دارید که مسئولیت پذیر باشید و به تعهدات تان عمل بکنید. اکنون به اشتباه فکر کرده اید که بهتر می باشد به جای انجام وظایف خودتان به دیگران انگیزه دهید و آن ها را به کار ترغیب بکنید. اما واقعیت این می باشد که خودتان هم باید دست به کار شوید. فقط حرف زدن کافی نیست، می دانید باید چه کار بکنید، پس چرا دست به کار نمی شوید؟

 

فال روزانه 21 شهریور متولدین اسفند ماه

دوست ندارید بپذیرید که افکارتان به سمت و سوی مثبت نگری می روند، زیرا فکر می کنید که مثبت نگری شما را در معرض آسیب قرار خواهد داد. با این وجود حسی به شما می گوید که اوقات خوش در راه می باشد. زندگی شخصی شما تحت تأثیر قرار گرفته ، مدام به فکر آینده هستید و فرصتی برای پرداختن به موضوعات حاضر ندارید. برای تان سخت می باشد که افکارتان را به زمان حال برگردانید، اما یادتان باشد که اگر دیگران را هم در قلب تان راه دهید شادمانی شما در آینده تضمین شده می باشد.

تهیه و وگردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه